Полтава
та всі міста області
UA
RU
Пільгове розмитнення авто 2022 на час дії військового стану.
Мито, ПДВ, акциз - 0%
1. Укласти договір купівлі-продажу транспортного засобу з іноземною компанією чи громадянином. P.S. Звертаємо увагу, що під 0% митних платежів підпадають лише легкові автомобілі, вантажні автомобілі для перевезення вантажів (тобто з кузовом для перевезення вантажу, але не тягачі), мотоцикли та причепи, напівпричепи).

2. Зняти транспортний засіб з реєстрації в іноземному реєстраційному органі та отримати транзитні номерні знаки для виїзду за межі ЄС (якщо автомобіль перевозитиметься не своїм ходом, то транзитні номерні знаки оформляти не треба), оформити поліс страхування на поїздку.
Якщо вартість автомобіля понад 1000€, то в більшості країн ЄС вам слід оформити експортну митну декларацію типу "EX" для вивезення автомобіля за межі ЄС.

3. Направити скан-копії (або якісні фотографії) договору купівлі-продажу, техпаспорту з відмітками про зняття з обліку автомоля та власного паспорту (внутрішнього паспорту з пропискою) митному брокеру.

4. Важливе зауваження! Вживаний легковий автомобіль з класом екологічності нижче "Євро-2" та вантажний - нижче "Євро-5" ви не зможете зареєструвати в Україні! Тому потурбуйтеся про завчасну перевірку відповідності автомобілів зазначеним нормам екологічності. Також будь-які російські автомобілі не попадають під 0% розмитнення (в тому числі авто європейських брендів, країна походження яких Російська Федерація). ІПеревірте зазначені дані перед покупкою автомоля.

5. Митний брокер здійснює оформлення попередньої митної декларації на транспортний засіб в митниці та повідомляє особі, яка перевозитиме автомобіль через кордон номер попередньої митної декларації (ПД).

6. Якщо перевозитиме або купуватиме автомобіль не його власник, то на водія треба обов'язково оформити нотаріальне доручення про можливість здійснення представлення ваших інтересів у державних органах при переміщенні транспортного засобу. Зробити це треба до того, як вирішите їхати за автомобілем.

7. Після прибуття у пункт пропуску водій пред'являє митнику номер попередньої митної декларації, який йому повідомив митний брокер. Митник здійснює митний огляд автомобіля та здійснює пропуск автомобіля за попередньою митною декларацією, в роздруківці якої буде вказано адресу терміналу, куди треба доставити автомобіль. Термін доставки автомобіля в межах однієї області не більше 5 діб, в межах України - 10 діб.

8. Після перетину кордону автомобіль слід доставити в одну з лабораторій для сертифікації. Контакти надамо.

9. Доставляєте автомобіль на термінал, адреса якого вказана у попередній митній декларації.

10. Митний брокер направляє додаткову декларацію до попередньої на митницю, після завершення митного оформлення якої власнику автомобіля видається завірена копія оформленої митної декларації та митне посвідчення на реєстрацію автомобіля.

11. Направляєтеся до сервісного центру МВС для реєстрації автомобіля та отримання номерних знаків України.