Полтава
та всі міста області
UA
RU
Загальні запитання
1. Чи можна виїхать закордон для купівлі авто в умовах карантину?
Міністерство закордонних справ України запустило сайт з інформацією для подорожуючих - інтерактивну онлайн-карти, що дозволяє дізнатися про чинні режими в'їзду для громадян України в будь-яку країну світу.
https://trip.gov.ua
2. Як купить автомобіль закордоном в умовах карантину. 4 способи
Оскільки, зараз обмежено можливості громадян для виїзду закордон для купівлі автомобіля, ми пропонуємо два варіанти покупки авто закордоном:
1. Cкористатися послугами комерційних перевізників. Доставка на автовозі через кордон. Комерційні перевізники, які доставляють вантажі як їздили, так і їздять в умовах карантину.
2. Передача авто на нейтральній території в пункті пропуску через кордон. Продавець або довірена вами людина, яка знаходиться в ЄС, довозить авто до пункту пропуску на кордоні, ви забираєте його там (або по довіреності інша людина за вас).
3. Купівля авто з Грузії, США з доставкою авто в Україну.
4. Якщо Ви або ваш друг (громадянин України) працюєте або навчаєтесь закордоном. В'їзд нашим громадянам дозволений.

В будь якому разі, до покупки автомобіля зверніться до нас за консультацією.

3. Розрахунок вартості розмитнення легкового автомобіля 2021
Для розрахунку платежів можете використовувать наш калькулятор або просто зателефонуйте.
Також зверніть увагу на ціну з якої рахуєте авто. Краще зверніться за консультацією для отримання більш реальних платежів.

Для тих, кому цікаві формули:

1. МИТНІ ПЛАТЕЖІ (Розрахунок доступний в калькуляторі):

Вартість авто х 10% мита (Закон, ВРУ від 19.09.2013 № 584-VII) + акциз (за формулою відповідно до Закон, ВРУ від 08.11.2018 № 2611-VIII) + (вартість авто + мито + акциз) х 20% ПДВ + інші витрати


Вартість авто вказується в рахунку, договорі купівлі-продажу або купчі, по якій придбаний автомобіль.Митниця має право вимагати додаткові документи, що підтверджують вартість, і може порівнювати вартість вашого авто з такими ж або аналогічними імпортними раніше іншими особами. Приблизно, в 60-70% випадків митниця підтверджує вартість покупки авто.

Ми допоможемо Вам підготувати пакет документів для максимального збільшення шансів на підтвердження ринкової ціни вашого автомобіля.2. ІНШІ ВИТРАТИ (Розрахунок доступний в калькуляторі):

- Сертифікат відповідності. Нічого складного, якщо ваше авто з Європи. Потрібно пред'явити автомобіль і документи. Для авто з США будуть потрібні невеликі доопрацювання (заміна оптики та ін.)

- Криміналістична експертиза. Проводиться сервісними центрами МВС. Ця ж експертиза буде використовуваться при постанвці авто на облік.

- Оцінка експертом автотоварознавцем. Ми проводимо.

- Послуги митного брокера. Включає загальну координацію, консультації, розрахунок платежів, оформлення всієї документації в митниці, видачу пакета документів для реєстрації авто в Сервісному Центрі МВС.

- Переклади документів: техпаспорта, комерційні документи: рахунки, договори та ін.

- Послуги митного терміналу. За перебування в зоні митного контролю береться плата за кожен день перебування.

- Плата в пенсійний фонд при постановці автомобіля на облік.
Якщо вартість авто не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму:
(до 349 470 грн) - 3% вартості авто,

Якщо вартість авто від 165 до 290 розмірів прожиткового мінімуму:

(Від 249 470,01 до 614 220 грн) - 4% вартості авто,

Якщо вартість авто перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму:

(Від 614 220,01 грн) - 5% вартості авто.
4. Які авто можна розмитнить в 2021 році
Можна розмитнити будь-який легковий автомобіль, що відповідає мінімум екологічним нормам Євро-2 (починаючи з 1995 року). Для вантажних - Євро-5.

5. Розмитнення авто з США
Особливістю є те, що до вартості авто додаються транспортування до кордону України, комісійні збори аукціону.

6. Хочу автомобіль, але не хочу чи не можу поїхать за ним самостійно
Потрібно оформить в Україні нотаріальну Довіреність на особу, яка буде купувать автомобіль для вас. До покупки авто. Потім після розмитнення автомобіль буде зареєстровано на ваше Ім'я.
7. Які автомобілі вигідніше купувати закордоном
Придивіться до авто з бензиновим двигуном та меншим об'ємом. На них нижчі ставки акцизу. Також не завжди вигідніше брати старший автомобіль. 2004 року випуску і старші мають максимальний коефіцієнт віку у формулі акцизу. Інколи вигідніше придбати новіше, трохи дорожче авто і заплатить менше акцизного збору.
8. Як відбувається процес розмитнення автомобіля
Залишаєте заявку на сайті або по телефону.
Отримуєте консультацію брокера.
Ви або довірена особа їдете купувати авто.
Визначившись з автомобілем, надсилаєте нам на Viber документи (тех паспорта, рахунок чи договір купівлі-продажу) для перегляду, щоб закрити можливі питання при розмитненні та виправити помилки відразу і на місці.
Купуєте авто.
Ми оформляємо в митниці попередню декларацію - ПД для пропуску вашого авто через кордон. Всі митні платежі повинні бути сплачені на банківський рахунок митниці. Це вимога закону. Реквізити готуємо ми по ваших паспортних даних. Оплатити можна через відділення банку або Приват24. Оплату може здійснити в Україні від вашого імені родич чи друг. Ця сума йде в залік податків за розмитнення.
Після в'їзду в Україну Ви матимете 10 днів на розмитнення.

Узгоджуємо графік розмитнення, отримуєте сертифікат відповідності і проходите криміналістичну експертизу авто в Сервісному центрі. Це робить власник авто. Потрібно надати авто на огляд експертам. Ви отримаєте консультацію, що і де робити.
Погодужємо дату митного офрмлення. Їдете в митницю на авто з усіма документами. Ми робимо переклади, оформляємо імпортну митну декларацію, проводимо митний огляд. Як правило, оформлення завершується за день. Інколи можлива доплата у зв'язку зі зміною курсу валют або в разі підвищення митницею оціночної вартості авто. З цього питання Ви отримаєте окрему консультацію.

Якщо на момент оформлення імпортної декларації курс зміниться в меншу сторону, курсову різницю Вам обов'язково повернуть.
Віддаємо Вам пакет документів для постановки авто на облік та отримання українських техпаспорта, і номерних знаків.
9. Пільги учасникам АТО, ветеранам та ін.
Держава не надала пільг жодній категорії громадян при розмитненні авто.
По спадщині можна ввезти без митних платежів.